Volné pozice ve vile

Werichova vila hledá pokladní/kustoda v jedné osobě. Nejste to Vy?

Zajímá Vás, jak to chodí ve Werichově vile?
Láká Vás prostředí rozvíjející se kulturní organizace?
Chcete získat zkušenosti v oblasti návštěvnického servisu?
Hledáte místo, kde je možné najít příležitost?
Pokud ano, zkuste číst dále!

Co bude Vaše náplň práce?

- jste první osobou, se kterou se návštěvník setká
- jste navigátorem i informátorem pro návštěvníky
- pracujete s penězi – tj. prodáváte vstupenky, publikace a další drobné zboží
- pracujete v systému Colosseum (zde od nás získáte potřebné zaučení)
- vedete pravidelné záznamy, kontrolujete materiály a stav skladu, aktualizujete informace, poskytujete zpětný feedback svému nadřízenému
- přispíváte k zajištění plynulosti každodenního chodu pokladny a expozice v rámci návštěvnického servisu
- připravujete prostor pro každodenní a bezproblémový chod recepce a expozice
- ovládáte techniku v expozici a multifunkčním sále
- občasně vypomáháte s produkcí, eventy či administrativou a propagací

Co byste nám měli zaručit?

- už Vám bylo 18 let
- máte za sebou středoškolské vzdělání nebo studujete vysokou školu
- jste časově flexibilní (pokladní/kustod pracuje v týdnu, o víkendech, na večerních akcích vily)
- umíte velmi příjemně a profesionálně vystupovat, ale dokážete zvládat i vypjaté situace návštěvnického servisu
- jste schopný předávat informace, protože to je základ
- nechybí Vám zodpovědnost a silná organizace práce
- dokážete být samostatný a spolehlivý hráč, ale i podporovat týmovou hru
- ovládáte komunikativní angličtinu – ta je podmínkou (další jazyk je výhodou)

Co Vás čeká?

- pracovní smlouva formou Dohody o provedení práce
- platové ohodnocení: 120 Kč/hod
- vstup zdarma na vybrané akce
- nástup: co nejdříve

Co byste měl/a dál vědět?

- rozsah pracovní doby kopíruje týdenní otevírací dobu Werichovy vily
- čas od času potřebujeme dovednosti pokladníka/kustoda využít i na pořádaných večerních akcích
- ten, kdo má zájem o delší spolupráci je náš člověk

Ještě pořád Vás nabídka na pozici pokladní/kustoda ve Werichově vile zajímá?
Tak pošlete strukturovaný životopis na anna.soumarova@museumkampa.cz. Bez CV to nepůjde.
Potom počkej. Ozveme se Vám, když nás Vaše CV zaujme.