Volné pozice ve vile

Kustod/Pokladní

Werichova vila hledá pokladní/kustoda v jedné osobě. Nejsi to Ty?

Zajímá Tě, jak to chodí ve Werichově vile?

Láká Tě prostředí rozvíjející se kulturní organizace?

Chceš získat zkušenosti v oblasti návštěvnického servisu?

Hledáš místo, kde je možné najít příležitost?

Pokud ano, zkus číst dále!

Co bude Tvá náplň práce?

– jsi první osobou, se kterou se návštěvník setká

– jsi navigátorem i informátorem pro návštěvníky
– pracuješ s penězi – tj. prodáváš vstupenky, publikace a další drobné zboží

– pracuješ v systému Colosseum (zde od nás získáš potřebné zaučení, máme manuály)
– vedeš pravidelné záznamy, kontroluješ materiály a stav skladu, aktualizuješ informace, poskytuješ feedback svému nadřízenému
– přispíváš k zajištění plynulosti každodenního chodu pokladny a expozice v rámci návštěvnického servisu

– připravuješ prostor pro každodenní a bezproblémový chod recepce a expozice
– ovládáš techniku v expozici a multifunkčním sále

– občasně vypomáháš s produkcí, eventy či administrativou a propagací

Co bys nám měl zaručit?

– už Ti bylo 18 let
– máš za sebou středoškolské vzdělání nebo studuješ vysokou školu
– jsi časově flexibilní (pokladní/kustod pracuje v týdnu, o víkendech, na večerních akcích vily)
– umíš velmi příjemně a profesionálně vystupovat, ale dokážeš zvládat i vypjaté situace návštěvnického servisu

– jsi schopný předávat informace, protože to je základ
– nechybí Ti zodpovědnost a schopnost organizace práce
– dokážeš být samostatný a spolehlivý hráč, ale dokážeš podporovat i týmovou hru

ovládáš komunikativní angličtinu – ta je podmínkou (další jazyk je výhodou)

Co Tě čeká?
– pracovní smlouva formou Dohody o provedení práce
– platové ohodnocení: 120 Kč/hod

– vstup zdarma na vybrané akce

– nástup v září 2019 (zaučení v srpnu/začátkem září 2019)

Co bys měl dál vědět?
– rozsah pracovní doby kopíruje týdenní otevírací dobu Werichovy vily

– čas od času potřebujeme dovednosti pokladníka/kustoda využít i na pořádaných večerních akcích

– ten, kdo má zájem o delší spolupráci je náš člověk

Ještě pořád Tě nabídka na pozici pokladní/kustoda ve Werichově vile zajímá?

Tak pošli strukturovaný životopis na anna.soumarova@museumkampa.cz do 11.8. 2019. Bez CV to nepůjde.

Potom počkej. Ozveme se Ti, když nás Tvé CV zaujme. Pohovory plánujeme na pátek 16.8. 2019 ve vile.

MOMENTÁLNĚ UKONČENO! Manažer programu a PR

Chcete se s námi podílet na projektu „Werichova vila žije!“, pracovat v srdci Kampy a z okna kanceláře pozorovat jak Petřín mění svůj háv podle ročních období?

Do týmu Werichovy vily hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici MANAŽER PROGRAMU A PR

Charakteristika pozice:
• příprava dramaturgie a koordinace kulturního programu pro veřejnost
• příprava a koordinace programu pro školní vzdělávání
• administrativní zajištění programů (dojednání podmínek, cenotvorba, uzavření smlouvy, vyúčtování
a evaluace)
• produkční a technická supervize v souvislosti s realizací programů a pronájmů
• příprava a vypracování grantových žádostí a jejich následná implementace a evaluace
• dílčí zajištění PR a komunikace projektů včetně kulturního programu (správa webu, příspěvky
na sociálních sítích, medializace projektů, psaní tiskových zpráv a komunikace s médii)

Požadujeme:
• dobrou orientaci v kulturní oblasti, zejména v oblasti divadla, hudební a filmové produkce, celospolečenských témat
• udržení a rozvíjení dosažené úrovně programové nabídky pro veřejnost a školy
• praxi v produkční pozici minimálně 3 roky
• zkušenost s přípravou grantů a projektovým řízením
• výborné komunikační a organizační schopnosti
• bezchybnou znalost českého jazyka a schopnost tvůrčího psaní, kultivovaný projev a reprezentativní vystupování
• spolehlivost, samostatnost, schopnost týmové práce
• znalost AJ slovem i písmem
• uživatelskou znalost kancelářských programů (MS Office) na vysoké úrovni, prokazatelnou znalost práce s programem WordPress
• časovou flexibilitu (občasná práce po večerech)
• ukončené vysokoškolské vzdělání
• praxe s tvorbou programu v kulturní instituci výhodou

Nabízíme:
• práci na krásném místě v prestižní instituci Nadace Jana a Medy Mládkových – Werichova vila
• kreativní, různorodou a tvůrčí práci
• setkávání se se zajímavými inspirativními lidmi
• možnost učit se novým věcem a realizovat vlastní nápady
• odpovídající platové ohodnocení
• práci v malém dynamickém kolektivu
• předpokládaný nástup ideálně od ledna 2018 nebo dle dohody

Dokumenty požadované k výběrovému řízení:
• strukturovaný životopis
• motivační dopis max. na 1 A4
• vlastní vize programové činnosti Werichovy vily v rozsahu max. na 1 A4

Výběrové řízení a další informace:
Uchazeči zašlou požadované dokumenty elektronicky na adresu programy@werichovavila.cz nejpozději do 2. 12. 2018. První kolo výběrového řízení proběhne bez osobní účasti uchazečů. Osobní pohovory uchazečů vybraných do druhého kola se uskuteční ve Werichově vile v týdnu od 10. 12. 2018.
Informace o Werichově vile jsou dostupné na www.werichovavila.cz