Werichovské potkávání * František Cinger, Jaromír Farník: V 🙵 W

Povídání o nové knize s autory a zástupci vydavatelství. František Cinger je známý publicista, který se věnuje už léta tématu Osvobozeného divadla a díky jeho hlubokým znalostem v tomto směru je dobře, že je už několikrát mohl uplatnit ve svých knihách. Jeho spolupráce s Jaromírem Farníkem, nejvýznamnějším sběratelem dokumentů kolem Voskovce a Wericha, umožnila vytvořit už pár mimořádných knižních titulů. K překvapení všech přináší tato kniha zase nové pohledy na život obou protagonistů Osvobozeného divadla. Knihu bude možné na místě koupit za nižší cenu.

Z anotace ke knize:

„Neopakovatelná dvojice komiků společnými silami vytvořila řadu kultovních scén a her. Ty si nyní můžete připomenout v publikaci mapující osobní i umělecký život obou mužů, a to včetně Voskovcovy kariéry v USA. Prozkoumejte prostřednictvím vzpomínek, úryvků korespondencí, reprodukcí plakátů a dosud neznámých fotografií svět V+W: poznáte ho v celé jeho šíři i pestrosti.“

Setkání připravují Werichovci – Klub dobré nálady.

Termín: 16. listopadu od 17:00
Vstupné dobrovolné.

Máme na srdci bezpečí nás všech. Berte prosím na vědomí, že pro vstup na akci je nutné splnit jednu z následujících podmínek:

  • doložit negativní RT-PCR test starý nejvýše 72 hodin,
  • doložit negativní POC (tzv. antigenní) test starý nejvýše 24 hodin,
  • doložit prodělání laboratorně potvrzeného onemocnění covidem-19 v době ne delší než 180 dnů přede dnem konání akce,
  • aplikaci obou dávek očkování proti covidu-19, přičemž od druhé dávky musí uběhnout nejméně 14 dní,
  • případně provést antigenní samotest s negativním výsledkem na místě.
    V opačném případě se není možné akce zúčastnit. Děkujeme za spolupráci!