Cool v plotě Kampa 2021

Pražská verze multižánrového mezinárodní festivalu jednoho umělce, „Cool v plotě“

Festival bude současně probíhat na několika místech na Kampě – na zahradě Werichovy vily, v domečku Salla Terrena a na zahradě Komunitního Centra Kampa a v jeho rámci vystoupí několik sólových umělců.

Zažijte s námi Coolturní restart. Esencí radosti, lásky a dobré zábavy vás provedou: Amelie Siba (vítězka loňské Ceny Apollo za své album Dye My Hair), zazní akordeon, ukulele a kytara písničkářského barda Mirka Kemela, dlouholetá členka Spiritual kvintetu Irena Budweiserová, Develooper – zábavný a unikátní projekt Petra Wajsara (Skety) připravený na míru pro náš Cool, běloruský Aliaksandr Yasinski se svou originální autorskou tvorbou na bayan akordeon, rocker Václav Havelka a řada dalších. Přínášíme vám hudební festival jako na dlani. Přijďte podpořit umělce, kteří za to rozhodně stojí. Doprovodný program podpoří ještě busking, literární čtení Adély Knapové i exotické food street speciality londýnského kuchaře Stana Brousila či projekt Coolkydz. Buďtě i vy jedním z coolů na Kampě.

Termín: 19/6/2021 od 14:00

Cena: 250 Kč

Podmínky pro návštěvu této akce:

Při příchodu musí všichni diváci prokázat splnění jedné z následujících podmínek vstupu:

  • doložit negativní RT-PCR test starý nejvýše 7 dní,
  • doložit negativní POC (tzv. antigenní) test starý nejvýše 72 hodin,
  • doložit prodělání laboratorně potrvzeného onemocnění covidem-19 v době ne delší než 180 dnů přede dnem konání akce,
  • aplikaci alespoň první dávky očkování proti covidu-19, přičemž od této dávky musí uběhnout nejméně 22 dní.

Navíc všichni přítomní musí mít po celou dobu nasazený respirátor bez výdechového ventilu min. třídy FFP2 (KN95 / N95). V hledišti není možné konzumovat jídlo ani nápoje.