IMPRA: Po stopách V + W

Herecká improvizace bez hranic, za improvizovaného doprovodu kytarového mága. Dva herci, jeden instrumentalista. IMPRA – moderní divadelní představení, vznikající až přímo na jevišti. Vítězové tři Studentských Thálií 2015 z Národního divadla v Praze s více než 150 odehranými představeními po celé ČR během dvou let působení na divadelní a festivalové scéně.

Účinkující:

Ondřej Král – Absolvent trojoboru herectví, zpěv a tanec na KJJ. Člen herecko-improvizačního projektu IMPRA, se kterým získal tři Studentské Thálie. Nyní hraje v divadlech v Praze, Chebu a Karlových Varech. Točí podcast Tvoje Role pro Red Bull.

Hanny Firla – Herec, improvizátor, moderátor, zpěvák, lektor. Absolvoval obor muzikál na Konzervatoři Jaroslava Ježka a činoherní herectví na Pražské konzervatoři. Divadlo ho začalo fascinovat i díky profesorovi herectví, kterým byl herec Milan Kačmarčík. Kromě činohry a muzikálu se specializuje na improvizaci s divadelním uskupením IMPRA, se který získal tři Studentské Thálii. V kabaretním prostředí spolupracuje s Citadelou Mefisto a The Roosters Theatre. Účinkuje v divadlech v Praze, Pardubicích, Chebu, K. Varech a Opavě.

Termín: 1. 8. 2021 ve 20:30

Cena: 250,-

Podmínky pro návštěvu této akce:

Při příchodu musí všichni diváci prokázat splnění jedné z následujících podmínek vstupu:

  • doložit negativní RT-PCR test starý nejvýše 7 dní,
  • doložit negativní POC (tzv. antigenní) test starý nejvýše 72 hodin,
  • doložit prodělání laboratorně potrvzeného onemocnění covidem-19 v době ne delší než 180 dnů přede dnem konání akce,
  • aplikaci alespoň první dávky očkování proti covidu-19, přičemž od této dávky musí uběhnout nejméně 22 dní.

Navíc všichni přítomní musí mít po celou dobu nasazený respirátor bez výdechového ventilu min. třídy FFP2 (KN95 / N95). V hledišti není možné konzumovat jídlo ani nápoje.