Klasika u Wericha: Barbora Kubíková, host: Ester Pavlů – Španělský večer

Barbora Kubíková, česká kytaristka, která v lednu 2019 s velkým úspěchem debutovala ve Španělsku, kde s tamním orchestrem pod vedením Josého Cury provedla Rodrigovo Concierto de Aranjuez. Barbora Kubíková je právem považována za jeden z největších českých kytarových talentů. Hostem večera je mezzosopranistka Ester Pavlů, hostující sólistka Národního divadla, která si rovněž s José Curou zazpívala na jeho koncertu v Praze a ztvárnila roli Feneny v jeho pražském nastudování Verdiho Nabucca. Zazní Albéniz, Tárrega, Turina, Falla, Torroba, Llobet nebo Lorca.

Hudební slavnosti na zahradě Werichovy vily “Klasika u Wericha” – to je pět letních večerů s klasickou hudbou v podání výjimečných a talentovaných umělců na místě s geniem loci a přáním potěšit sluch a duši.

Termín: 10.8.2021 19:00

Cena: 590,-

Událost se koná ve venkovních prostorách. V případě nepřízně počasí bude akce přeložena na jiný termín. V případě výrazného zhoršení počasí během akce po 20 a více minutách se přestavení ruší bez náhrady.

Máme na srdci bezpečí nás všech. Berte prosím na vědomí, že pro vstup na akci je nutné splnit jednu z následujících podmínek:

  • doložit negativní RT-PCR test starý nejvýše 7 dní,
  • doložit negativní POC (tzv. antigenní) test starý nejvýše 72 hodin,
  • doložit prodělání laboratorně potvrzeného onemocnění covidem-19 v době ne delší než 180 dnů přede dnem konání akce,
  • aplikaci obou dávek očkování proti covidu-19, přičemž od druhé dávky musí uběhnout nejméně 14 dní,
  • případně provést antigenní samotest s negativním výsledkem na místě.

    V opačném případě se není možné akce zúčastnit. Děkujeme za spolupráci!