DRUHÉ PODÁNÍ. Pánbůh přišel JEŠTĚ JEDNOU do kavárny v Karlíně

18/3/18 20:00 Bůh přišel do  kavárny v  Karlíně/Je blbý,  když je vám  39- ještě repríza.

A teď MALINKÁ ZMĚNA – protože sobotní představení bylo během týdne vyprodané, naplánovali jsme na neděli reprízu. Trochu jinou (ale ne moc), s pár překvapeními … pro ty, kteří si nestačili koupit lístek na sobotu. Miloš Čermák a Luděk Staněk.

   Bůh přišel do kavárny v Karlíně: Standup o tom, že stereotypy jsou hnusné a zároveň lidské. A taky že mít bílou oktávii je podobné, jako když někdo na gymnáziu chodil s holkou ze třídy. Proč nás fascinují lidé, kteří dělají něco, na co zjevně nemají vlohy? Lidé, kteří všude byli o trochu dřív a vědí všechno o něco líp než vy? A i lidé, kteří si myslí, že mají na něco právo? Dozvíte se také to, v čem jsou legíny stejně nebezpečné jako jaderné zbraně. O telefonování v metru a na zastávce. Důležitou informací může být, v čem se poučit od prodavačů ošklivé zeleniny. Mimo jiné v Karlíně. Ano, to je ta čtrvť kam jednou přišel Bůh do kavárny.

Je blbý, když je vám 39: A ještě blbější je, když je vám 39 už několik let. Jak si poradit s mladými? Jak řešit teenagery? A je možné s nimi brát drogy? A co když místo drog půjdete na farmářské tržiště? Pomůže to? A co všechno vlastně v tomhle věku musíte dokázat, abyste byl opravdový chlap? Když sakra nikdo pořádně neví, co to znamená být opravdový chlap??? Ano, a jak to udělat, aby vás nic z toho nerozčilovalo. Nebo jen trochu…trošičku…

 

 

Datum: 18/3/2018

Čas: 20:00

Vstupenky: K dostání na www.goout.cz

Cena vstupenky: 250 Kč