stringArt 2017 werichova vila praha kampa podkrovi

StringArt 2017

Werichova vila hostí pražský koncert StringArt 2017, který se uskuteční v prostorách podkroví Werichovy vily ve spolupráci se soubory České asociace komorní kytary, z.s. dne 23.11. od 19:00 hod.

Koncert je zaměřen na prezentaci současné hudby českých skladatelů, těšit se můžete na skladby Martina Brunnera, Juraje Filase, Lukáše Hurníka, Tomáše Illeho, Ondřeje Kukala, Jiřího Lukeše a Václava Paroulka, za osobní účasti autorů nových skladeb.

Vystoupí soubory Duo Siempre Nuevo, Duo Teres a Duo Eliška Balabánová & Anna Císařovská.
Hosty koncertu budou Epoque Quartet a sopranistka Lucie Silkenová.

 

Datum: 23/11/2017

Čas: 19:00

Vstupenky: K dostání online na www.GoOut.cz nebo v obchodě Musea Kampa.

Cena vstupenky: 300Kč

 

 

 

Česká asociace komorní kytary z.s.

Česká asociace komorní kytary je progresivní organizací mladých kytaristů spolupracujících s muzikanty a umělci různých hudebních oborů i uměleckých žánrů. Jednou z priorit asociace je podpora vzniku a šíření nových skladeb od renomovaných skladatelů z oblasti klasické i jazzové hudby. Pro soubory České asociace komorní kytary již zkomponovali hudbu významní skladatelé, jako např. Lukáš Hurník, Ondřej Kukal, Juraj Filas, Zdeněk Merta, Jan Freidlin, Jiří Lukeš, Tomáš Ille, Martin Brunner, Karel Růžička, Matej Benko, Jiří Chvojka a další. Každý soubor nabízí svůj jedinečný program vysoké interpretační úrovně a představuje kytaru v různých koncertních podobách.

 

www.guitar-chambermusic.com