ZRUŠENO – Vojtech Szabó: Szabotage

Koncert Vojtecha Szabó v podkroví Werichovy vily.

Přinášíme Vám další nevšední setkání! Tentokrát ve Werichově vile vystoupí sólový hráč na akordeon Vojtech Szabó, který patří k evropské interpretační špičce. Díky svému nástroji zasahuje na svých koncertech do velkého spektra žánrů a stylů. Ačkoliv se věnuje převážně jazzové, francouzské a argentinské hudbě, progresivním stylem a hrou na elektrický akordeon oslovuje i popové a rockové publikum. Často vystupuje s dalšími umělci naší hudební scény, jako je Pavel Šporcl nebo Michael Kocáb.

Repertoár vybraný pro tento koncert představuje akordeon jako sólový nástroj. Navazuje na nové album „Szabotage“, které bylo vydané v roce 2021, tentokrát ve verzi pro sólový akordeon. Na koncertě mohou zaznít virtuózní skladby od tradičního argentinského tanga až po Tango nuevo Astora Piazzolli, francouzské valse mussette, filmovou hudbu, ale také vlastní skladby, jazz / swing a skladby Richarda Galliana.

Informace o jeho repertoáru a výběr nahrávek můžete vidět na webových stránkách ŠPORCL ARTA Agency https://sporclarts.com/vojtech-szabo/ i na webu umělce https://vojtechszabo.cz/

Termín: 5. 6. 2022 v 19:00 – ZRUŠENO

Vstupenky: 350Kč na GoOut a na pokladně Werichovy vily