Lenka Nová & Petr Malásek – Ve dvou tour – VYPRODÁNO

W+V / VE DVOU TOUR + WERICHOVA VILA

Silný hudební zážitek z bezprostřední blízkosti. Genius loci výjimečného místa v srdci  Prahy. Exkluzivní koncert, pouze 100 diváků, komorní atmosféra. Další zastávkou VE DVOU TOUR Lenky Nové a Petra Maláska bude podkroví Werichovy vily na pražské Kampě.

Lenka Nová je zpěvačka s nezaměnitelným sametovým altem. Pochází z Brna, kde začínala se zpěvem v místních rockových kapelách. Poté 12 let působila v kapele Laura a její tygři, s níž odehrála stovky koncertů a vydala několik alb. Od roku 2008 úzce spolupracuje s textařem Michalem Horáčkem. Natočila s ním alba Ohrožený druh, Český kalendář a v roce 2016 desku Čtyřicítka, kde je nejen interpretkou, ale také autorkou hudby. Vydala tři sólová alba Nová deska (2003), Psí hodina (2012) a již zmiňovaná Čtyřicítka (2016). Zahrála si také v divadelních představeních Divadla Husa na provázku a Švandova divadla v Praze.

Petr Malásek absolvoval v roce 1985 pražskou konzervatoř a v roce 1990 Hudební fakultu Akademie múzických umění v Praze. Kromě tvorby skladeb tzv. vážné hudby má na svém kontě téměř 200 hudebních složek k filmům, televizním inscenacím, seriálům i divadelním představením. Jako pianista, aranžér i jako producent se podílel na natočení několika desítek gramofonových alb.
Přes 20 let spolupracoval se šansoniérkou Hanou Hegerovou, se kterou účinkoval na divadelních scénách téměř celé Evropy. V roce 2011 byl producentem jejího posledního velmi úspěšného alba Mlýnské kolo v srdci mém. Přes 18 let doprovázel Martu Kubišovou a od roku 2002 rovněž spolupracuje jako pianista a producent s přední českou zpěvačkou Lucií Bílou. Je rovněž úspěšným autorem filmové hudby.

Datum: 24/4 2019

Čas: 19:30

Vstupenky: předprodeji na GoOut a pokladně Werichovy vily.

Cena vstupenky: 420 Kč