ZRUŠENO Vojtech Szabó: Play Accordion

Moc se omlouváme za komplikace, ale koncert je bohužel zrušený. Prosím, sledujte naše webové stránky, náhradní termín je naplánován na podzim. Děkujeme.

 

Vojtech Szabó: Play Accordion, Host: Marcel Palonder

Koncert Vojtecha Szabó v podkroví Werichovy vily.

Přinášíme Vám další nevšední setkání! Tentokrát ve Werichově vile vystoupí sólový hráč na akordeon Vojtech Szabó, který patří k evropské interpretační špičce. Díky svému nástroji zasahuje na svých koncertech do velkého spektra žánrů a stylů. Ačkoliv se věnuje převážně jazzové, francouzské a argentinské hudbě, progresivním stylem a hrou na elektrický akordeon oslovuje i popové a rockové publikum. Často vystupuje s dalšími umělci naší hudební scény, jako je Pavel Šporcl nebo Michael Kocáb.

Repertoár vybraný pro tento koncert představuje akordeon jako sólový nástroj. Navazuje na debutové album „Vojtech Szabó: Play Accordion“, které bylo vydané v roce 2018. Na koncertě mohou zaznít virtuózní skladby od tradičního argentinského tanga až po tango nuevo Astora Piazzolli, francouzské valse mussette, filmovou hudbu, ale také vlastní skladby, jazz / swing a skladby Richarda Galliana.“

Můžete se také těšit na zvláštního hosta, vynikajícího zpěváka a slovenskou legendu, Marcela Palondera, který zazpívá Astora Piazzollu.

Na koncertě zazpívá jako host vynikající zpěvák Marcel Palonder.

 

Datum: 29/06/2020
Čas: 19:00
Cena: 350 Kč
Vstupenky: na www.goout.cz na pokladně Werichovy vily