ROZMARNÝ VEČER

Spolek Kašpar open-air. Divadlo v Celetné hostuje u Werichů na zahradě!

VEČER PLNÝ PÍSNÍ A SCÉNEK ZE SLAVNÉ LETNÍ KOMEDIE ČESKÉHO KLASIKA.

Divadelní spolek Kašpar hraje v Divadle v Celetné již devět let Vančurovo Rozmarné léto a po úspěchu této inscenace dopsal i jeho svérázné doplnění pod názvem Rozmarný bonus.
Dnes toto legendární představení dostává konečně svoji zájezdovou podobu. Zazní všechny “rozmarné” písně (hudba Petr Malásek, texty Kašpar) a dějem Vás provedeme tak mistrně, že se dobře pobavíte a děj Léta pochopíte. Slibujeme svéráznou vančurovskou atmosféru, skvělou hudbu a příjemný večer.

Tak tedy: Vejděte na říční plovárnu Antonína Důry, shlédněte představení potulného kouzelníka Arnoštka, poznejte hospodu U čtrnácti pomocníků – navštivte městečko Krokovy Vary! Stanete se svědky událostí, které nikdo nečekal, ale každý po nich toužil!
Léto je už tady, komedianti se blíží a co s načatým večerem? “Lampy, kouzelný klobouk a strmý provaz – jak je to krásné býti kadeřavým!“

Hrají a zpívají: Jan Potměšil, Jitka Nerudová, Tomáš Stolařík, Irena Kristeková, Jan Zadražil, Míla Tichý, Eliška Boušková, Jakub Špalek, Zdeněk Dočekal.

 

Datum: 20/07/, 21/07/, 22/07 a 23/07

Čas: 20:30

Vstupenky: www.goout.cz a ve Werichově vile

Cena vstupenky:

Plné vstupné: 400 Kč
Student / senior / ZTP / děti: 260 Kč

 

V případě deště se představení nehraje. V případě zhoršení počasí po odehraných 20 minutách a více zaniká nárok na vrácení vstupného. Prosíme s sebou pláštěnky, deštníky ne, děkujeme.